{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Label.m Hold & Gloss Lakier utrwalający w płynie 200 ml

57.15
37.13
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 1 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 598

Producent: Label.m

Opis produktu Label.m Hold & Gloss Lakier utrwalający w płynie 200 ml

Hold & Gloss Lakier utrwalający w płynie 200 ml Label.m 


label.m
jest jedyną marką przeznaczoną do profesjonalnej pielęgnacji włosów stworzoną przez zespół Toni&Guy, jest polecaną i rekomendowaną przez największych specjalistów tej dziedziny, stylistów oraz wielokrotnie nagradzaną przez Międzynarodowy Zespół Artystyczny. 

label.m pozwala połączyć 3 etapy prowadzące do uzyskania profesjonalnej fryzury: Kształt, kolor i struktura Rola label.m jest bardzo prosta: stylista kreauje kształt,  technik tworzy kolor, a label.m buduje strukturę. 

label.m jest marką idealną odpowiednią dla każdego rodzaju włosów, ale przede wszystkim skierowana jest do klientów, którzy pragną dbać o swoje włosy w domu w profesjonalny sposób. Dzięki połączeniu naturalnych składników i naukowo opracowanych receptur, np. kompleks Soy-Oat-Amino, stylista może być pewny, że oferuje stylizację wyłącznie na najwyższym poziomie. Profesjonalna linia do pielęgnacji label.m służy zarówno fryzjerom, jak i ich klientom. Ponieważ jest marką, która oferuje jakość, ale i rzetelność, również się rozwija i staje naprzeciw najnowszym trendom. 

Hold & Gloss Lakier utrwalający w płynie

Lekki spray, który utrzymuje kontrolę nad wszystkimi rodzajami i długościami włosów.
Delikatnie utrwalający, nadający natychmiastowy połysk, wygładza włosy dzięki specjalnej formule opartej o substancje pochodzące z owocu awokado,chroni przed szkodliwym ciepłem pochodzącym z nowoczesnych urządzeń fryzjerskich oraz promieniami UV.
Działa ochronnie na kolor włosa dzięki zastosowaniu wyciągu z owoców ACAI (jagoda palmy brazylijskiej).


Pojemność : 200 ml

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: