{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Evo Color krem koloryzujący o działaniu pielęgnacyjnym 100ml

25.50
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Selective

Opis produktu Evo Color krem koloryzujący o działaniu pielęgnacyjnym 100ml

 

Selective Evo Color, farba pielęgnacyjna 116 odcieni

Ekskluzywna koloryzacja trwała w postaci kremu o intensywnym działaniu pielęgnacyjnym. Zapewnia doskonałe pokrycie siwych włosów, niezależnie od ich procentowej ilości. Intensywne i pełne blasku kolory o nadzwyczajnej trwałości. Łatwość przygotowania i rozprowadzania dzięki specyficznej konsystencji kremu o kontrolowanej lepkości. Doskonałe przywieranie i samokontrola o działaniu ochronnym przeciw podrażnieniom. Specjalnie opracowana formuła wydziela podczas stosowania przyjemny zapach. Pewność uzyskania z optymalną precyzją dokładnie takiej tonacji odcienia jaką posiadają kosmyki na palecie kolorów. Tonacje głębokie i trwałe. Możliwość łączenia różnorodnych odcieni, również z dodatkiem korektorów, pozwala na uzyskanie nadzwyczaj szerokiej gamy wariantów kolorystycznych.

TECHNOLOGIA:
Ceraflux®: kompleks ceramidowy o wyjątkowych właściwościach regenerujących i korygujących: niweluje porowatość włosa ułatwiając równomierne zdeponowanie koloru. Sprawia, że powierzchnia włosa staje się gładka i lśniąca.

GAMA ODCIENI: W sumie 116 odcieni, a wśród nichi podzielone na serie: naturalne, popiele, beże, złota, miedzie, czerwienie, mahonie, fiołkowe i fantazyjne, odcienie super rozjaśniające, korektory.

Sposób użycia: Farby do włosów linii EVO stosuje się w połączeniu z emulsją utleniającą EVO OXY w stosunku 1:1 (seria rozjaśniająca w stosunku 1:2)

Czas aplikacji: 30 minut lub 45 minut przy zastosowaniu odcieni super rozjaśniających

Pojemność: tubka 100 ml

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: