{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Decolorvit Sculp rozjaśniacz w proszku bezpieczny dla skóry głowy 500g

78.60
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Selective

Opis produktu Decolorvit Sculp rozjaśniacz w proszku bezpieczny dla skóry głowy 500g

 

Decolorvit Sculp rozjaśniacz w proszku bezpieczny dla skóry głowy 500g

WŁAŚCIWOŚCI: Nowoczesny proszek rozjaśniający bezpieczny dla skóry o wyjątkowej recepturze "safe salon" co oznacza bez pyłowość, całkowitą ochronę dróg oddechowych i komfort pracy. Preparat specjalny do rozjaśniania od skóry i balejażu z użyciem folii. Ze względu na swą delikatność idealny jest również do całkowitego lub częściowego rozjaśniania włosów cienkich. W połączeniu z ACTIVE USE pozwala na stopniowe i jednolite rozjaśnienie nawet do 6 tonów przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Proszek ma kolor fioletowy, który pozwala uniknąć powstania niepożądanych refleksów żółto - miedzianych oraz ułatwia kontrolę nakładania kremu. Mieszanka jest łatwa do sporządzenia i wygodna w nakładaniu, ponieważ nie spływa i nie puchnie przy żadnej ze stosowanych technik, długo pozostaje miękka i nie wysycha. Wyjątkowa delikatność preparatu sprawia, że włosy pozostają zdrowe, łatwo układają się, a skóra nie wysusza się.

TECHNOLOGIA: Guma Guar pochodząca z roślin azjatyckich ma zdolność do odtworzenia zniszczonej powierzchni warstwy hydrolipidowej. Dodaje włosom elastyczności i blasku, zapewnia długotrwałą ochronę zniszczonych partii. Polimer kationowy mający zdolność do tworzenia wszechstronnej warstwy ochronnej włosów i skóry. Wyciąg z rumianku.

CZAS DZIAŁANIA: Zależy od wyboru procentowości ACTIVE USE i struktury włosa poddanego tej czynności. Maksymalny czas to 40 minut.

OPAKOWANIE: 500 g

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: