{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Decolorvit Art rozjaśniacz w kremie 500ml

86.50
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Selective

Opis produktu Decolorvit Art rozjaśniacz w kremie 500ml

 

Krem rozjaśniający, dekoloryzujący włosy z keratyną 500 g, DECOLORVIT ART Selective Professional

Krem dekoloryzujący o działaniu kosmetycznym, chroni strukturę włosów. Przeznaczony do włosów suchych i po chemicznych zabiegach fryzjerskich. Konsystencja kremu zapewnia wysokie bezpieczeństwo stosowania, ponieważ pozbawiona jest lotnych substancji pylistych.

Preparat należy mieszać wyłącznie z serią oxydantów Active Use. Umożliwia uzyskanie rozjaśnienia nawet do 7 tonów. Nie spływa z włosów, nie wysycha i nie puchnie. W połączeniu z Active Use ( utleniacz ) wykazuje skuteczne działanie tonujące, zapobiegające żółknięciu włosów.

Zawiera składniki pielęgnujące takie jak: Hydrolizowana Keratyna, Olejek Jojoba, Guma Guar

Sposób użycia: Wymieszać w niemetalowej miseczce jedną część Decolorvit Art oraz dwie części Active Use - utleniacz o stężeniu 3% lub 6% lub 9%. Rozprowadzić mieszankę na suchych włosach i pozostawić na czas wymagany do uzyskania żądanego efektu ( od 5 do 55 minut ). Sprawdzać postępowanie procesu rozjaśniania włosów. Po uzyskaniu optymalnego efektu spłukać obficie letnią wodą i umyć włosy szamponem z linii On Care Color.

UWAGA: Nie stosować źródeł ciepła. Nie stosować w kontakcie ze skórą. Stosować zgodnie z załączoną instrukcją. Produkt profesjonalny do użytku w salonie fryzjerskim.

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: