Moje konto Moje konto

Label.m Hairspray, lakier do włosów utrwalający fryzurę 600 ml

54.29
51.55
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 4 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Label.m

Opis produktu Label.m Hairspray, lakier do włosów utrwalający fryzurę 600 ml

Hairspray Lakier utrwalający w sprayu 600 ml Label.m Hair Spray 


label.m
jest jedyną marką przeznaczoną do profesjonalnej pielęgnacji włosów stworzoną przez zespół Toni&Guy, jest polecaną i rekomendowaną przez największych specjalistów tej dziedziny, stylistów oraz wielokrotnie nagradzaną przez Międzynarodowy Zespół Artystyczny. 

label.m pozwala połączyć 3 etapy prowadzące do uzyskania profesjonalnej fryzury: Kształt, kolor i struktura Rola label.m jest bardzo prosta: stylista kreauje kształt,  technik tworzy kolor, a label.m buduje strukturę. 

label.m jest marką idealną odpowiednią dla każdego rodzaju włosów, ale przede wszystkim skierowana jest do klientów, którzy pragną dbać o swoje włosy w domu w profesjonalny sposób. Dzięki połączeniu naturalnych składników i naukowo opracowanych receptur, np. kompleks Soy-Oat-Amino, stylista może być pewny, że oferuje stylizację wyłącznie na najwyższym poziomie. Profesjonalna linia do pielęgnacji label.m służy zarówno fryzjerom, jak i ich klientom. Ponieważ jest marką, która oferuje jakość, ale i rzetelność, również się rozwija i staje naprzeciw najnowszym trendom. 

Hairspray Lakier utrwalający w sprayu 600 ml Label.m Hair Spray 

Nowoczesny, suchy lakier utrwalający fryzurę, nie skleja włosów. Zapewnia utrwalenie średnie bądź mocne w zależności od zastosowanej techniki. Zawiera dodatkowe filtry UV. Formuła umożliwiająca kilkakrotne użycie w ciągu dnia. Dodaje włosom delikatnego, naturalnego blasku. Stosować z odległości min. 30 cm.  Można stosować do uzyskania objętości poprzez wprowadzanie produktu od nasady włosa.

MOCNE STRONY PRODUKTU: Lekki spray. Zapewnia utrwalenia i jednocześnie miękkość. Łatwy do zmycia lub też wyszczotkowania.


Pojemność : 600 ml

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: