{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Czym stylizować włosy? Kosmetyki do prostowania włosów

Czym stylizować włosy? Kosmetyki do prostowania włosów

Mało kto ma włosy, które po umyciu same z siebie wyglądają idealnie. W większości przypadków trzeba im po prostu jakoś pomóc. I tutaj z pomocą przychodzą nam produkty do stylizacji włosów Lisap. Gama produktów tej marki została stworzona dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą wyprostować i wygładzić swoje włosy.

Kosmetyki do prostowania i wygładzania włosów

Obecnie stosuje się 3 różne sposoby prostowania włosów. Pierwszym jest wykorzystanie prostownicy, drugim keratynowe prostowanie, a trzecim prostowanie chemiczne. Użycie prostownicy nie daje co prawda trwałego efektu, ale jest szybkie i do zastosowania w warunkach domowych. Niestety kobiety, które namiętnie używają prostownicy, borykają się z ogromnymi zniszczeniami włosów. Dlatego też do prostowania warto użyć profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich marki Lisap.

  • Keratynowy fluid do prostowania – zabezpiecza on włosy przed działaniem wysokiej temperatury, uzupełnia niedobory keratyny, a także wygładza włosy i ułatwia przesuwanie po nich prostownicy. W efekcie nie wyrywasz sobie włosów, tylko delikatnie suniesz płytkami urządzenia po zabezpieczonych pasmach.

  • Keratynowa maska wygładzająca – dziwny skręt włosów i ich odstawanie jest związane najczęściej ze złą kondycją fryzury. Włosy, które są zniszczone, nie kręcą się w sposób równomierny, tylko odstają na wszystkie strony i wyglądają jak kilkudniowe, nieczesane loki. Maska Lisap z keratyną wygładzi je, co zmniejszy ich objętość. Prostowanie będzie wtedy łatwiejsze i unikniesz wyrywania sobie włosów. Odstające łuski sprawiają, że łodygi zaczepiają się o siebie, co kończy się szarpaniem i wyrywaniem włosów. Ich wcześniejsze wygładzenie zamyka łuski i ułatwia nadanie fryzurze kształtu.

  • Szampon wygładzający – zastosowanie szamponu wygładzającego to tak naprawdę wstęp do prostowania. Nie jest on konieczny, ale znaczącą potęguje efekt wygładzenia.

Prostowanie włosów bez zabezpieczenia kończy się zazwyczaj ich mocnym zniszczeniem. Im częściej prostujesz włosy, to sumienniej musisz je chronić.