{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Gdy fryzura traci swoją objętość, jest to spowodowane zazwyczaj dwoma czynnikami: poprawą kondycji włosów lub wypadaniem. W tym wpisie zajmiemy się tą ciemną stroną włosów i skóry głowy. Wypadanie włosów dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. U pań jest szczególnie frustrujące, więc trzeba je poskromić w początkowym stadium. Z pomocą przychodzi Trychoxin i zmiana stylu życia.

Dlaczego tracisz włosy?

Wypadanie włosów może być spowodowane różnymi czynnikami. Do najpopularniejszych zaliczamy:

  • Stres;

  • Zmiany hormonalne;

  • Nieprawidłową dietę;

  • Niewłaściwą pielęgnację włosów i skóry głowy;

  • Agresywne zabiegi fryzjerskie (trwała ondulacja, farbowanie);

  • Choroby.

Określenie przyczyny wypadania powinno być pierwszym krokiem do wyeliminowania problemu. W leczeniu bardzo dobre rezultaty wykazuje Trychoxin. Kuracja przeciwłupieżowa Trychoxin zmniejsza produkcję DHT (dihydrotestosteronu), głównego winowajcy utraty włosów. Jeżeli Twoja dieta jest zdrowa, nie stresujesz się zbytnio ani też nie cierpisz na poważne choroby, to prawdopodobnie przyczyną wypadania włosów jest właśnie DHT.

Jak zahamować wypadanie włosów?

Przede wszystkim musisz dążyć do utrzymania prawidłowego stanu skóry głowy. Nie możesz jej nadmiernie wysuszać ani też obciążać kosmetykami. Skóra powinna być odżywiona, ale jednocześnie też „oddychać” jakkolwiek dziwnie to brzmi. Należy jej dostarczyć składników, które unormują procesy tworzenia nowych włosów i ich wzrostu. W kuracji Trychoxin znajdziesz przede wszystkim Peptide biotynylo-GHK – składnik, który zakotwicza włosy w skórze głowy, a także składniki poprawiające krążenie i warunkujące odpowiednią gospodarkę wodną w skórze głowy.

Efekt wzmocnisz przez wprowadzenie do diety większych ilości świeżych warzyw i owoców, a także odpowiednią dawkę odpoczynku. W niektórych przypadkach poziom DHT jest jednak tak wysoki, że konieczne jest leczenie farmakologiczne. Jeżeli włosy wypadają mimo kuracji, to musisz skonsultować się z lekarzem dermatologiem. Zaordynuje on odpowiednie leczenie, a Trychoxin może być jej dopełnieniem.