{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Kosmetyki do włosów z kawiorem – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Kawior jest synonimem luksusu. W pielęgnacji włosów nie ma sobie równych. Kosmetyki z kawiorem (w tym dostępne w naszej ofercie Noir Caviar) to efekty, których wszyscy będą Ci zazdrościć. Ekstrakt z kawioru nawilży Twoje włosy i ochroni je przed utratą wody. Rezultat? Gładka, błyszcząca tafla i mnóstwo komplementów.

Właściwości kawioru

Kawior jest bogaty w aminokwasy i nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli wszystko to, czego potrzebują Twoje włosy. Obecność prowitaminy B5 sprawia, że kosmyki są pogrubione, a witaminy i składniki mineralne odżywiają skórę głowy. Kawior łagodzi podrażanie skalpu, chroni włosy przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych i wzmacnia suche włosy. Dobroczynne składniki głęboko penetrują łodygi, co jeszcze bardziej potęguje efekt.

Kawiorowa pielęgnacja – czy to jest drogie?

Profesjonalne kosmetyki z kawiorem Noir Caviar to ekonomiczne produkty, które wystarczają na długo. Jedno opakowanie maski czy szamponu, będzie Ci służyć przez kilka miesięcy. Dla porównania zwyczajne, drogeryjne kosmetyki, kończą się maksymalnie po kilku tygodniach. Produkty Noir Caviar są skoncentrowane i używasz ich w niewielkiej ilości. To sprawia, że pielęgnacja jest korzystna cenowo. Stać Cię na nią, mimo że korzystasz z ekskluzywnego składnika.

Jak używać kosmetyków z kawiorem?

  • Szamponu używasz wedle swoich potrzeb. Jeżeli włosy wymagają codziennego mycia, to szampon możesz używać codziennie albo wymiennie z innym produktem.

  • Maskę Noir Caviar najlepiej jest stosować 1-2 razy w tygodniu. Wtedy możliwe jest osiągnięcie optymalnego rezultatu. Maski do włosów są mocno skoncentrowanymi składnikami i nie zaleca się korzystania z nich przy każdym myciu.

  • Rekonstruktor do włosów stosujesz po zabiegach fryzjerskich lub przed wielkim wyjściem, natomiast krem stylizujący możesz używać codziennie.

Kosmetyki z kawiorem ochronią skórę Twojej głowy przed promieniami UV i sprawią, że fryzura będzie się lepiej układać. Wygląd jak z okładki jest możliwy do osiągnięcia. Z kawiorową pielęgnacją dosłownie zachwycasz włosami.