{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Maszynka do strzyżenia – doskonały prezent urodzinowy dla mężczyzny

Maszynka do strzyżenia – doskonały prezent urodzinowy dla mężczyzny

Nie wiesz co kupić swojemu mężowi, bratu lub ojcu pod choinkę? A może szukasz przydatnego prezentu na urodziny? W obu tych przypadkach warto zastanowić się nad maszynką do strzyżenia. W ofercie Fryzjerskie.com znajdują się doskonałej jakości maszynki Fox. Wysoka jakość wykonania i niska cena sprawią, że tegoroczny prezent będzie naprawdę udany.

Fox – maszynka dla wymagających

  • Maszynka Fox posiada trzypoziomową regulację długości strzyżenia. Dzięki temu pozwala na dowolne formowanie fryzury.

  • Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia obsługę i pozwala strzyc się samemu.

  • Wbudowany akumulator Ni-MH magazynuje energię, która wystarczy nawet na kilka zastosowań. Pełne naładowanie umożliwia aż 45 minut ciągłej pracy, a urządzenie ładuje się tylko 1,5 godziny.

  • Maszynka Fox jest wyposażona w 4 grzebieniowe nasadki, które ułatwiają obsługę i pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrych efektów strzyżenia.

  • Maszynka jest ostra i poradzi sobie nawet z bardzo grubymi i gęstymi włosami.

  • Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a jego wyczyszczenie zajmuje dosłownie kilka chwil.

  • Dostępne są dwa kolory, więc bez problemu wybierzesz taką wersję kolorystyczną, jaka wpasuje się w gust obdarowanego.

Dlaczego warto kupić maszynkę w prezencie?

Jednorazowe strzyżenie u fryzjera to koszt ok. 20 zł w przypadku prostej fryzury (bez wzorków). Koszt maszynki Fox to zaledwie około 120 zł, co odpowiada 6 wizytom w salonie. Zakup maszynki zwraca się więc po niecałym roku użytkowania. Fox maszynki to profesjonalne urządzenia, które posłużą długie lata. Pozwolą nie tylko oszczędzać pieniądze, ale i strzyc się wygodnie wtedy, kiedy mężczyzna ma czas i ochotę.

Większość facetów przyznaje, że chodzi do fryzjerów dlatego, że musi. Tylko nieliczni robią to z przyjemnością. Reszta najchętniej rozwiązałaby problem zbyt długich włosów w domowym zaciszu. Kupno maszynki w prezencie jest więc doskonałym pomysłem. Taki upominek będzie nie tylko użyteczny, ale też trwały. Fox maszynka może się stać ulubionym narzędziem mężczyzny bliskiego Twojemu sercu.