{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Pielęgnacja brody, czyli nowoczesny, zadbany mężczyzna

Brody to prawdziwy hit. Na ulicach dosłownie zaroiło się od „brodaczy”, ale jedna broda drugiej nierówna. Jest różnica między zadbaną, wypielęgnowaną brodą, a zarostem, który żyje własnym życiem. Chcesz mieć brodę? Musisz liczyć się z tym, że trzeba będzie o nią dbać, ale bez obawy – jest to prostsze, niż myślisz. W pielęgnacji pomogą Ci kosmetyki Vines Vintage.

Czy warto zapuścić brodę?

Męski, nieco drapieżny i szorstki wygląd to coś, co bardzo podoba się kobietom. Mężczyzna z brodą przyciąga uwagę, bo zarost dodaje mu nutki tajemniczości. Poza tym brodacze oszczędzają czas. Zamiast porannego golenia wykonujesz tylko kilka kroków z kosmetykami Vines Vintage i już jesteś gotowy do wyjścia. Taka odmiana może Ci dodać pewności siebie i naprawdę poprawić humor. Jeżeli broda Ci się znudzi, to w każdej chwili możesz się jej pozbyć i niczego nie tracisz.

Dlaczego warto dbać o brodę?

Samo zapuszczenie brody nie gwarantuje Ci dobrego wyglądu. Prawda jest taka, że brak dbałości może spowodować wygląd zaniedbanego drwala, a tego przecież nie chcesz. Nowoczesny brodacz to mężczyzna, który świadomie podkreśla swoje zalety i przywiązuje uwagę do detali. Brodę trzeba myć, ale samo mydło nie wystarczy. Kwestie higieny są z pewnością zrozumiałe, jednak na myciu się nie kończy. Brodę trzeba stylizować i czesać – żeby włoski nie odstawały na wszystkie strony. Perfekcjoniści nawet nabłyszczają swoje brody, a wtedy zainteresowanie płci przeciwnej mają praktycznie gwarantowane.

Broda ma upiększać. Naturalistyczny wygląd nie jest czymś, co w tych czasach cenimy. Wszystko musi być idealne. No więc jak nie zepsuć swojego wyglądu zaniedbaną brodą? Musisz opracować plan działania. Potrzebujesz:

  • Szczotki do czesania brody – nie, nie musisz przeczesywać zarostu 10 razy dziennie, ale przy porannej toalecie na pewno.

  • Szamponu do brody – co czyste, to zawsze ładniejsze.

  • Wosku lub olejku do brody (np. Vines Vintage o właściwościach nawilżających).

Szukasz kosmetyków do brody? Sprawdź ofertę naszego sklepu i oszczędzaj.