{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Bioetika

Bioetika – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

 
Szukasz kosmetyków, które pozwolą Ci dbać o włosy z doskonałym efektem? Marka Bioetika posiada w swojej ofercie produkty, dzięki którym włosy staną się nie tylko piękniejsze, ale przede wszystkim zdrowsze. Systematyczne stosowanie produktów Bioetika zagwarantuje Ci trwałą poprawę stanu włosów. Będą nie tylko zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, ale też wzmocnione od wewnątrz. Jeżeli szukasz czegoś do stylizacji lub koloryzacji, to również nie będzie to problemem.
 
Oferta firmy Bioetika zawiera produkty takie jak:
 


·        Dwufazowa, odbudowująca odżywka do włosów
·        Emulsja utleniająca do włosów
·        Rozjaśniacz
·        Żel utrwalający do włosów
·        Maska łagodząca podrażnienia skóry głowy
·        Maska nawilżająca do włosów
·        Maska regenerująca
·        Lakier nadający objętość włosom
·        Jedwab do włosów
·        Nabłyszczacz do włosów
·        Ampułki do skóry głowy
·        Pianka do włosów
·        Wosk modelujący do włosów


 
Tak kompleksowa oferta kosmetyków sprawia, że Bioetika cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych pań. Po kosmetyki z oferty sięgają również panowie. Tym, na co warto zwrócić uwagę w przypadku tych produktów do włosów, są składy. Każdy kosmetyk posiada dokładnie opracowaną zawartość. Maksymalne stężenia składników odżywczych i pielęgnujących gwarantują doskonałe efekty.
 
Zastosowanie zwyczajnych, drogeryjnych kosmetyków sprawia, że włosy są tylko odrobinę nawilżone i odżywione. Niskie ceny zwykłych kosmetyków spowodowane są tym, że w ich składach znajdują się bardzo małe ilości substancji pielęgnujących. Profesjonalne kosmetyki do włosów Bioetika to całkiem inne podejście do kwestii pielęgnacji włosów. Tutaj zastosowano składniki, które idealnie ze sobą współgrają. Oferta jest bogata, dlatego też każdy klient może wybrać sobie z niej takie produkty, jakie najbardziej mu odpowiadają i stworzyć na ich bazie własny plan pielęgnacyjny.
 
Włosy zyskają nawilżenie, odżywienie i zabezpieczenie, a skóra głowy będzie ukojona i ukrwiona, przez co zauważalny będzie też szybszy porost włosów.