Moje konto Moje konto

Cureplex

Curaplex – profesjonalne kosmetyki do włosów

 
Piękne i zadbane włosy są wizytówką każdego z nas. Włosy dodają nam uroku i czynią nasze twarze atrakcyjnymi. Niestety nie każdy ma to szczęście, żeby posiadać włosy, które wyglądają doskonale bez żadnej pielęgnacji. Większości ludzi potrzebuje dobrej jakości kosmetyków i dopiero one są w stanie utrzymać fryzurę „w ryzach”. Z produktami Curaplex każde włosy będą wyglądały idealnie.
 
Kosmetyki marki Curaplex działają nie od zewnątrz, ale od środka. Produkty tworzą nowe wiązania dwusiarczkowe wewnątrz łodyg włosów, co przekłada się na ich wzmocnienie. Włosy przestają się łamać, rozdwajać i puszyć. Ich struktura jest zwarta, a powierzchnia wygładzona. Produkty Curaplex można stosować zarówno podczas agresywnych zabiegów fryzjerskich, jak i samodzielnie, jako odbudowującą i zabezpieczającą kurację.
 
W skład gamy kosmetyków fryzjerskich Curaplex wchodzą:
 
·        Bond Creator – preparat do odbudowy struktury włosów.
·        Bond Fortifier – krem wzmacniający do włosów.
·        Bond Sustainer – maska odbudowująca.
 
Kosmetyki można kupić w różnych pojemnościach. Dostępne są opakowania 100, 250 i 500 ml. Dzięki temu płacisz tylko za taką ilość kosmetyku, jaka jest Ci potrzebna. Nic się nie marnuje.
 
Kompleksowa odnowa włosów z użyciem kosmetyków Curaplex to pewność, że fryzura będzie wyglądała nienagannie. Na co dzień nawet nie zwracamy uwagi na czynniki, które niszczą nasze włosy. Twarda woda, wiatr, niedelikatne rozczesywanie czy nieodpowiednio dobrane kosmetyki, mogą mieć destrukcyjny wpływ na nasze włosy. Jeżeli ubytki nie zostaną w porę uzupełnione, to kondycja fryzury zacznie się pogarszać. Dzięki odbudowie włosów od wewnątrz zyskasz realny efekt. Nie tylko wizualny, ale też czysto fizyczny. Włosy będą odporne na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.
 
Kuracja odbudowująca Curaplex składa się z trzech kroków. Najpierw nakładamy na włosy preparat odbudowujący, później wzmacniający krem, a na co dzień możemy pielęgnować włosy odbudowującą maską. Każde zastosowanie produktów marki Curaplex sprawia, że włosy są mocniejsze i bardziej błyszczące.