{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Dear Barber

Dear Barber – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

 
Gama luksusowych kosmetyków do włosów Dear Barber to propozycja dla najbardziej wymagających mężczyzn. Marka opracowała produkty do pielęgnacji i stylizacji do włosów zniszczonych, wysuszonych i puszących się, a także do pielęgnacji zarostu.
 
Dobrze dobrane składniki i proporcje tych składników gwarantują dostarczenie włosom tego, czego te potrzebują najbardziej. W laboratorium Dear Barber przykłada się ogromną wagę do prawidłowego wykorzystania substancji odbudowujących i odżywczych. Tworzy się tam kosmetyki, których głównym celem jest skuteczne działanie.
 
Dear Barber oferuje swoim klientom:
 
·        Pastę utrwalającą do włosów
·        Krem do golenia i olejek do brody
·        Pomadę do włosów
·        Wosk do wąsów
·        Olejek do golenia
·        Odżywki do włosów
·        Zestawy do pielęgnacji włosów i zarostu
 
Zadbany mężczyzna nigdy nie bagatelizuje wyglądu swoich włosów. Zawsze dąży do tego, by prezentowały się możliwie jak najlepiej. To wymaga oczywiście nie tylko czasu, ale i odpowiednich kosmetyków. Błędne jest przekonanie, że mężczyźni nie muszą dbać o włosy, bo mają je grubsze i mocniejsze w porównaniu z włosami kobiecymi. Właśnie z uwagi na to na włosach mężczyzn jeszcze mocniej widać zniszczenia. Broda i wąsy potrzebują takiej samej dbałości jak włosy na głowie. Z profesjonalnymi kosmetykami będą zawsze wyglądały idealnie.
 
Dear Barber opracował odżywcze i wzmacniające składy kosmetyków, które są wręcz niezbędne w codziennej pielęgnacji włosów i zarostu. Użycie tych kosmetyków sprawia, że włoski są otoczone warstwą ochronną, która zabezpiecza je przed utratą wody i chroni przed zniszczeniami spowodowanymi myciem i działaniem promieni słonecznych. Ceny kosmetyków Dear Barber są przystępne, a opakowania ekonomiczne. Zestawy mogą być idealnym pomysłem na prezent dla męża, brata lub ojca.
 
Obecnie bardzo modnym trendem jest zapuszczanie brody. Szał na brody pokazuje jednak, jak różny efekt może dać zapuszczanie zarostu. U jednych mężczyzn wygląda on estetycznie, wręcz idealnie. U innych natomiast prezencja zaburzona jest przez to, że włosy na brodzie są zaniedbane. Z kosmetykami Dear Barber ten problem na pewno Cię nie dotknie.