{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Dennis Bernard - Powertools

Producenci

Produkty

Opis strony

Dennis Bernard – Powertolls

 
Produkty Powertools marki Dennis Bernard to gama profesjonalnych kosmetyków wspomagających koloryzację włosów. Dzięki nim kolor nie tylko szybciej „łapie” włosy, ale też możliwe jest skorygowanie błędów farbowania i lepsze pokrycie siwych włosów. Tradycyjna koloryzacja często kończy się niezafarbowanymi fragmentami włosów, nierównomiernym rozłożeniem się koloru lub podrażnieniem skóry głowy.
 
Dennis Bernard Powertools to kosmetyki takie jak:
 
·        Przyspieszacz koloru w olejku - po dodaniu go do farby koloryzującej włosy będą szybciej chłonęły kolor.
·        Krople wspomagające pokrycie siwych włosów – pozwalają na głębsze wnikanie farby, dzięki czemu siwe włosy są nią dokładnie zabarwione.
·        Korektor koloru – zawiera chłodny pigment, który szybko wyłapuje ciepłe odcienie podczas rozjaśniania.
·        Odżywczy olejek kojący do skóry głowy – przeciwdziała pieczeniu, zaczerwienieniu i swędzeniu skóry, które wynikają z drażniącego działania substancji chemicznych zastosowanych podczas farbowania.
 
Produkty te dbają o końcowy efekt farbowania. Farbując włosy w domu nie zawsze mamy możliwość zrobić to dokładnie. Tym bardziej, jeżeli nikt nam w tym nie pomaga. Farbowanie włosów wymaga dokładności, a o tą naprawdę trudno w momencie, kiedy nakładamy farbę samodzielnie. Jeden mały błąd i włosy mogą być niedofarbowane a skóra głowy zaczerwieniona i swędząca. Oczywiście jest wiele domowych metod, które mają przed tym uchronić, ale wszyscy wiemy, że one nie zawsze są wystarczające. Kosmetyki Powertools pozwalają zapomnieć o błędach podczas koloryzacji. Z nimi farbowanie jest szybsze, dokładniejsze, a skóra głowy zabezpieczona.
 
Każde włosy są inne. Każde inaczej reagują na środki koloryzujące. Z każdymi trzeba postępować w sposób indywidualny. Czasami farba na konkretnym fragmencie włosów może działać bardzo powoli, a na innym zbyt intensywnie. Wtedy konieczne jest albo przyspieszenie procesu farbowania, albo skorygowanie błędów, które pojawiły się w trakcie. Bez profesjonalnych kosmetyków byłoby to po prostu niemożliwe. Z produktami Dennis Bernard Powertools farbowanie masz zawsze pod kontrolą.