{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Kerapro K5

Kerapro K5 – profesjonalne kosmetyki do włosów

 
Najważniejszym ze składników budulcowych włosów jest keratyna. Jej odpowiednia ilość warunkuje zdrowie włosów i ich piękny połysk. Brak keratyny sprawia, że włosy stają się łamliwe, rozdwajają się, a ich łuski odstają od łodyg, przez co fryzura wygląda na matową. Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Kerapro K5 dbają o zapewnienie włosom właściwej podaży keratyny.
 
Jak keratyna wpływa na włosy?
 
Keratyna naturalnie występuje w ludzkich włosach. Jest ona ich podstawowym budulcem i składa się z aminokwasów. Odpowiednia dieta i właściwa pielęgnacja sprawiają, że aminokwasy łączą się ze sobą, tworząc włókna keratynowe. Jednakże kto w dzisiejszych czasach odżywia się na tyle zdrowo i dba o siebie tak dobrze, by zagwarantować wystarczającą ilość keratyny w swoich włosach? Często musi być ona dostarczana zewnętrznie. Jej „wtłoczenie” we włosy powoduje ich znaczne wygładzenie i zmniejszenie objętości. Z pomocą kosmetyków Kerapro 5 można widocznie ograniczyć puszenie się włosów i nadać im blask. Z pewnością znasz efekt, który daje wyprostowanie włosów. Keratyna działa podobnie, wypełnia wszystkie ubytki we włosach, doprowadza do zamknięcia się łusek włosów i ich zdyscyplinowania.
 
W ofercie marki Kerapro K5 znajdują się kosmetyki takie jak:           
 
·        Balsam keratynowy
·        Maska keratynowa do włosów
·        Wygładzające serum keratynowe
·        Szampon keratynowy
 
Linia kosmetyków Kerapro ma w swoim składzie wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Produkty są bezpieczne dla włosów i wolne od aldehydów i formaldehydów. Ich stosowanie nie zagraża w żaden sposób skórze głowy, wręcz przeciwnie – jest ona ukojona i bezpieczna.
 
Zabiegi keratynowe można wykonywać zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w domowym zaciszu. Warunkiem jest posiadanie odpowiednich kosmetyków, trochę wolnego czasu i odpowiednia technika stosowania. Kosmetyki Kerapro 5 dają rezultaty lepsze niż te, które można osiągnąć z zastosowaniem większości produktów. Przyczyn utraty keratyny jest wiele (koloryzacja, promienie UV), ale metoda jej przywrócenia jest jedna – dobre kosmetyki do włosów.