{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Ki-Power

Ki-Power – profesjonalne kosmetyki do włosów

Keratynowe kosmetyki to prawdziwe dobrodziejstwo dla włosów. Keratyna jest podstawowym budulcem włosa. Odpowiada za jego sprężystość, zwartość i wytrzymałość na uszkodzenia. Odpowiednia zawartość keratyny warunkuje zdrowy i atrakcyjny wygląd włosów. Jej brak prowadzi do puszenia, rozdwajania się końcówek i wysuszenia włosów. Kosmetyki Ki-Power stworzono po to, by zapobiegać takim efektom.

Kiedy włosy potrzebują keratyny?

Keratyna jest niszczona we włosach na skutek promieniowania UV, agresywnych zabiegów fryzjerskich (farbowanie, trwała ondulacja, rozjaśnianie) oraz nieprawidłowej pielęgnacji. Bardzo łatwo jest poznać włosy, którym brakuje keratyny. Są sianowate, sztywne, nie błyszczą i bardzo szybko się kruszą. Linia kosmetyków Ki-Power jest bronią wymierzoną w keratynowe braki. Szybko odbudowuje strukturę włosów i zapewnia im materiał niezbędny do zdrowego wyglądu.

Zbliża się rodzina uroczystość, ważne wyjście, wakacje lub inna chwila, w której chcesz wyglądać pięknie? Z kosmetykami odbudowującymi Ki-Power dostaniesz gwarancję natychmiastowej poprawy stanu włosów. W przypadku zwykłych kosmetyków pielęgnacja musi być prowadzona miesiącami, a i tak nie mamy pewności, czy uda się osiągnąć spodziewany efekt. Ki-Power działa inaczej. Dostarcza tego, czego włosy potrzebują najbardziej. Nie oblepia keratyną ich łodyg. Stworzony jest tak, żeby dostarczyć keratynę do wnętrza włosa, do jego rdzenia i wzmacniać włosy od środka. To pozwala cieszyć się intensywniejszym i trwalszym efektem.

Linia kosmetyków Ki-Power to:

Szampon z keratyną – szampon dokładnie oczyszcza włosy, ale nie wysusza ich. Wolny jest od SLES i SLS, które są silnymi detergentami, drażniącymi skórę głowy.

Lotion z keratyną – spray do włosów od Ki-Power zapewnia wnikanie keratyny w najgłębsze warstwy włosów. Dla lepszego działania produkt można podgrzać na włosach suszarką.

Maska z keratyną – w składzie maski znajduje się nawilżający kwas hialuronowy i silikonowe emulgatory. Dzięki tym składnikom włosy nie tracą wody i są doskonale wygładzone.