{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Label.m

1 2

Label.m

Label.m – fryzjerskie kosmetyki

Szeroka gama profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich Label.m to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn. W ofercie firmy znajdują się kosmetyki, które pomogą Ci w różnych włosowych problemach. Od braku objętości, przez brak połysku, a na wysuszeniu włosów kończąc. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli Ci wydobyć z włosów to, co najlepsze.

Oferta Label.m zachwyca możliwościami. Znajdują się w niej:

·        Odżywka nawilżająco-regenerująca
·        Pasta do stylizacji włosów
·        Spray zwiększający objętość włosów
·        Krem do włosów kręconych
·        Odżywka nabłyszczająca
·        Spray termoochronny do włosów
·        Maska odżywcza
·        Tonik pogrubiający włosy
·        Olejek do włosów

Wystarczy, że umyjesz włosy delikatnym szamponem i zastosujesz pielęgnację składającą się z maski i sprayu lub odżywki i olejku. Z mycia na mycie Twoje włosy będą wyglądały po prostu lepiej. Ważne jest tylko to, by odpowiednio dobierać produkty. Jeżeli stosujesz maskę, to nie nakładaj już olejku, bo możesz przeciążyć włosy. Olejek stosuj po odżywce, bo jest ona lżejsza od maseczki. To oczywiście tylko rada. Sama dobierz kosmetyki Labelm do swoich potrzeb i testuj efekty.

Jak pielęgnować włosy z Label m?

Przede wszystkim skup się na stanie swoich włosów. Postaraj się określić ich kondycję i zrozumieć ich potrzeby. Możesz kierować się ogólnymi poradami.

1. Jeżeli często suszysz włosy gorącym strumieniem suszarki lub prostujesz je, wybierz spray termoochronny Labelm i maskę.

2. Jeżeli Twoje włosy są bardzo wysuszone, kup olejek do włosów i odżywkę nabłyszczającą.

3. Jeśli Twoim problemem są kręcone, puszące się włosy, wybierz krem do kręconych włosów i pastę do stylizacji.

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Label.m cechują się zarówno doskonałym działaniem, jak i niezwykle korzystnymi cenami. Kupujący często rezygnują z dobrych kosmetyków dlatego, że są one dla nich po prostu zbyt drogie. We Fryzjerskie.com produkty marki Label m kupisz nawet 30% taniej niż w innych miejscach. Pielęgnacja będzie nie tylko skuteczna, ale też przyjazna dla Twojego portfela.