Revoplex

Revoplex – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

 
Piękne włosy zależą zarówno od genów, jak i od pielęgnacji. Im lepsza jest ta pielęgnacja, tym nasza fryzura wygląda po prostu ładniej. Jeżeli Twoje włosy są wysuszone, łamliwe i „bez życia”, dobrze jest zastosować kurację Revoplex. Dzięki tym kosmetykom piękny wygląd i pełnię witalności mogą odzyskać nawet najbardziej zniszczone włosy.
 
Kuracja z pomocą kosmetyków Revoplex składa się z trzech etapów:
 
·        Nr 1 Bond Booster – pozwala na tworzenie we włosach nowych mostków dwusiarczkowych, które są składowymi keratyny.
·        Nr 2 Reinforcer – to krem odżywczy, który pomaga utrwalić nowe wiązania we włosach. Dzięki niemu mostki zostają utrwalone i wzmocnione.
·        Nr 3 Sustainer – ostatni etap rekonstrukcji ma za zadanie podtrzymać efekty uzyskane w dwóch wcześniejszych fazach.
 
Kurację Revoplex możesz kupić zarówno w postaci buteleczek o zawartości 500 ml, jak i jednorazowych opakowań po 100 ml. Sama wybierasz, ile produktu chcesz wykorzystać. Już pojedyncza aplikacja pozwala na odbudowanie struktury włosów, ale czasami trzeba powtórzyć aplikację. Ma to miejsce szczególnie wtedy, gdy włosy są bardzo zniszczone, a agresywne zabiegi fryzjerskie powtarzane często.
 
Produktów Revoplex można używać zarówno podczas rozjaśniania czy trwałej, jak i po tych zabiegach. Zastosowane w trakcie zabiegu fryzjerskiego wzmacniają istniejącą keratynę i ochraniają wszystkie struktury włosa. Użyte po, pozwalają na odbudowanie zniszczeń, do których doprowadziły substancje chemiczne.
 
Jak działa Revoplex?
 
Kosmetyki zawierają niosomy, czyli mikroskopijne cząsteczki tłuszczu, które przedostają się wprost do rdzenia włosa. Metodę transportu opracowali szwajcarscy naukowcy i od razu stała się ona przełomowa. Jeszcze nigdy wcześniej nie było możliwe tak głębokie penetrowanie struktur włosa. Z wykorzystaniem produktów Revoplex wszystkie składniki odżywcze i odbudowujące dostają się do samego serca włosa. W składzie tych preparatów znajdują się też:
·        Fitoceramidy - substancje otrzymane z ryżu. Mają one zdolność wytwarzania wokół włosa warstwy ochronnej.
·        Aminokwasy – wzmacniają i nawilżają włosy.
·        N-acetyl-L-cysteina - wytwarza nowe struktury wewnątrz włosa i ochrania go przed uszkodzeniami.
·        Izoflawony sojowe - odżywiają włosy.