{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Seliar

Seliar – kosmetyki fryzjerskie z keratyną i olejem arganowym

 
Włosy można pielęgnować na różne sposoby, ale są dwa składniki, które mają największy wpływ na ich stan. Składnikami tymi są oleje i keratyna. Naturalne olejki nabłyszczają, odżywiają i zabezpieczają włosy, natomiast keratyna odbudowuje włosy od środka. Firma Seliar wykorzystała w swoich kosmetykach moc keratyny i oleju arganowego – jednego z najcenniejszych olejów świata.
 
Dlaczego kosmetyki Seliar są takie skuteczne?
 
Sekretem skuteczności produktów marki Seliar jest ich skład.
 
·        Keratyna tworzy nowe rusztowanie we włosach i pozwala na wzmocnienie ich struktury od wewnątrz.
·        Olej arganowy, zwany złotem Maroka, dostarcza włosom niezbędnych witamin, kwasów tłuszczowych i chroni ich powierzchnię przed uszkodzeniami.
 
W ofercie producenta znajduje się zarówno czysty olej arganowy, jak i szampon arganowy, maska do włosów i ampułki z olejem arganowym i keratyną. Przemyślane połączenie nawilżających i odżywczych właściwości olejku arganowego i odbudowujących właściwości keratyny sprawia, że kosmetyki Seliar cechują się bardzo efektywnym działaniem. Rezultaty widać już po pierwszym zastosowaniu. Kosmetyki intensywnie dyscyplinują włosy, ograniczają puszenie, nabłyszczają, ale jednocześnie pozwalają na zachowanie lekkości fryzury.
Dobroczynne działanie olejów wykorzystują przede wszystkim kobiety wschodu. Swoje grube, gładkie i mocne włosy zawdzięczają częstemu olejowaniu zarówno przed myciem, jak i po wysuszeniu włosów. Niestety stosowanie olejów solo jest uciążliwe. Bardzo łatwo jest przeciążyć włosy i zamiast poprawy ich stanu, otrzymujemy przetłuszczoną fryzurę. Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Seliar zawierają taką proporcję oleju, która pozwala na odżywienie bez obciążania. Stosując je, nie musisz przejmować się uciążliwościami zmywania olejku.
 
Olej arganowy jest jednym z najcenniejszych olejów świata. Cechuje się wysoką ceną, a nieumiejętna aplikacja doprowadza do marnowania się kosmetyku. Stosując produkty Seliar masz gwarancję, że nic się nie zmarnuje. Dasz swoim włosom to, czego potrzebują, ale koszt pielęgnacji będzie niewielki.