Senscience by Shiseido

Senscience by Shiseido – kompleksowa pielęgnacja włosów

 
Włosy potrzebują ochrony zarówno w czasie mycia, jak i po wysuszeniu. Najlepsze rezultaty są osiągane podczas stosowania kosmetyków z jednej linii. Produkty są wtedy tak dobrane, by pielęgnować włosy na każdej płaszczyźnie. Jeśli potrzebujesz szybkich i trwałych efektów pielęgnacji, warto zainwestować w kosmetyki Senscience by Shiseido. Ich unikalne składy i bezpieczna kompozycja to dobrodziejstwo dla włosów i ochrona dla skóry głowy.
 
Pielęgnując włosy, często zapominamy o skórze. Tymczasem zdrowy wygląd kosmyków zależy właśnie od tego, w jakim stanie jest skóra głowy. Wysuszona, zniszczona i nieodżywiona skóra nie może produkować pełnowartościowych włosów. Specjaliści Senscience by Shiseido wiedzą o tym i przygotowali produkty, które działają kompleksowo.
 
Linia kosmetyków Senscience by Shiseido to przede wszystkim:
 
·        Odżywka głęboko nawilżająca do włosów
·        Modelujący lakier do włosów
·        Szampon do włosów cienkich
·        Ochronny spray nabłyszczający do włosów
·        Szampon i odżywka do włosów farbowanych
·        Odżywka zwiększająca objętość

Największe włosowe problemy mają te osoby, których włosy są cienkie i delikatne. Takie kosmyki bardzo łatwo jest przeciążyć, trudno natomiast osiągnąć z nimi efekt dużej objętości. Pielęgnacja doprowadza często do przetłuszczenia takich włosów, a znalezienie złotego środka między gładkością a świeżością jest bardzo trudne. Na szczęście oferta Senscience by Shiseido zawiera kosmetyki, które przeznaczone są również dla włosów wymagających. Gwarantują one nie tylko dogłębne odżywienie, ale też zachowanie właściwej objętości fryzury.
 
Zachowanie idealnego wyglądu włosów nie jest możliwe do osiągnięcia za jednym razem. Oczywiście możemy przeprowadzić silnie regenerujący zabieg, który odbuduje włosy, ale to nie znaczy, że będą one piękne już zawsze. Włosy przez cały czas poddawane są działaniu wody, promieni słonecznych, zabiegom stylizującym i czynnikom mechanicznym. Jeżeli więc do zniszczeń dochodzi przez cały czas, to i pielęgnacja powinna być systematyczna. Z kosmetykami Senscience by Shiseido będzie to bardzo proste.