Vines Vintage

Vines Vintage – profesjonalne kosmetyki do włosów

 
Koloryzacja włosów nie zawsze jest prosta. Farby działają na włosy w różnym stopniu. Na niektórych włosach działają intensywniej, na innych słabiej. Dodatkowo pewne fragmenty włosów mogą farbować się na inne odcienie. Taki efekt nie wygląda dobrze, dlatego potrzebne są kosmetyki, które pomogą nam uniknąć mankamentów w wyglądzie włosów po farbowaniu. Firma Vines Vintage posiada w swoim asortymencie produkty, których zadaniem jest ułatwienie farbowania.
 
Vines Vintage oferuje swoim klientom:
 
·        Olejek przyspieszający koloryzację – podczas farbowania lub rozjaśniania włosów dodajemy od kilku do kilkunastu kropli olejku. W konsekwencji koloryzacja przebiega szybciej.
·        Olejek kojący do ochrony skóry głowy – ma za zadanie izolować chemiczne substancje i nie dopuszczać do oddziaływania ich na skórę głowy.
·        Krople wspomagające pokrycie siwych włosów – dzięki kroplom siwe włosy są głębiej penetrowane przez farbę. To pozwala na ich dokładniejsze pokrycie.
·        Korektor koloru – korektor zawiera chłodny pigment, który neutralizuje niepożądane, ciepłe odcienie podczas koloryzacji i rozjaśniania.
 
Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Vines Vintage to pewność uzyskania idealnych efektów farbowania. Wiesz, że po zmyciu farby i wysuszeniu włosów nic Cię nie zaskoczy. Rezultat będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz. Farbowanie to zabieg, który daje niemal trwały efekt. Jeżeli wystąpią jakieś błędy, to trzeba je poprawić lub wykonać zabieg dekoloryzacji. Ten niestety nie zawsze pozwala zdjąć całą farbę z włosów.
 
Stare powiedzenie głosi, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Tak samo jest w przypadku koloryzacji włosów. Najczęstszymi defektami zabiegów z użyciem farb jest niedokładne pokrycie siwych włosów lub długi czas farbowania, który wpływa drażniąco na skórę głowy. W przypadku rozjaśniania to podrażnienie może być jeszcze silniejsze, a dodatkowo dochodzi problem z żółtymi odcieniami włosów. Kosmetyki Vines Vintage mają za zadanie uwolnić Cię od tego i dać efekt, jakiego oczekujesz. Z nimi zabiegi fryzjerskie będą po prostu udane.