{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Jaka suszarka do włosów będzie dla Ciebie najlepsza?

Jaka suszarka do włosów będzie dla Ciebie najlepsza?

Dość masz czekania, aż Twoje włosy wyschną samodzielnie? Czas kupić suszarkę do włosów, ale nie taką zwykłą. Zwyczajne urządzenia mogą negatywnie oddziaływać na Twoje włosy. Jeśli zależy Ci na ich dobrej kondycji, wybierz suszarkę do zadań specjalnych. Suszarka Fox dostępna w naszej ofercie z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jak wybrać suszarkę i dlaczego warto postawić na Fox?

  • Poziomy nawiewu – wybierz taką suszarkę, która posiada regulację intensywności i temperatury nawiewu. Suszarki Fox mają 3 poziomy temperatury nawiewu i 2 poziomy jego intensywności. To pozwala Ci dobrać działanie suszarki do aktualnych potrzeb.

  • Poręczna konstrukcja – dobra suszarka musi być przede wszystkim poręczna. Właściwie wyprofilowana raczka gwarantuje pewny i wygody chwyt a obrotowy kabel ułatwia obsługę.

  • Jonizacja – trudno sobie wyobrazić nowoczesną suszarkę bez funkcji jonizacji. Jonizacja to mechanizm, który pozwala zneutralizować dodatnie jony, które powstają na włosach pod wpływem wysokiej temperatury i powodują ich elektryzowanie się. Suszarka Fox z jonizacją ułatwi Ci układanie włosów.

  • Moc – większa moc to szybsze suszenie, ale też większe wykorzystanie energii elektrycznej. Najmocniejsze suszarki kupowane są zazwyczaj do salonów fryzjerskich. Niemniej jednak nawet w domowych warunkach najlepiej suszy się włosy urządzeniem o mocy minimum 2000 W.

  • Powłoka suszarki – obecność ceramicznej lub turmalinowej powłoki znacznie zminimalizuje szkody powstałe na skutek suszenia gorącym powietrzem. Turmalin odpowiada w suszarkach za jonizację, natomiast ceramiczna powłoka umożliwia równomierne rozłożenie temperatury nawiewu.

  • Wygląd – to, jak wygląda suszarka, również jest ważne. Przecież nie chcesz trzymać w swojej łazience urządzenia, które nie przyciąga wzroku. Dobierz suszarkę do swojego stylu lub do wystroju łazienki. Będzie Ci służyła przez dłuższy czas i musi prezentować się dobrze.

Wybierając suszarkę, warto zwrócić uwagę na Fox suszarki. W naszej ofercie znajdują się modele o dużej mocy (2100 - 2300 W), z jonizacją, długimi przewodami zasilającymi w nowoczesnej stylistyce.