{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty
Safebuy

Andis

Producenci

Andismaszynki, trymery i znacznie więcej

Szukasz profesjonalnego sprzętu do wygalania szyi lub zaznaczania linii włosów? Do tego typu zadań najlepszy jest bezprzewodowy trymer Andis Slimline ProLi model D-8, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym. To lekkie urządzenie wyposażone w silnik o dużej mocy, jak również baterię litowo-jonową, która bez ładowania pracuje aż 120 minut. Polecamy także trymery przewodowe idealne do salonu barberskiego – podłączone do zasilania stale są gotowe do pracy. Sprawdź wszystkie propozycje producenta sprzętu fryzjerskiego Andis.

Maszynki bezprzewodowe Andis

W naszym sklepie z akcesoriami fryzjerskimi znajdziesz między innymi bezprzewodowe maszynki znanej marki Andis. Polecamy na przykład model Nation UsProLi Fade LCL. To maszynka jednobiegowa, charakteryzująca się wyjątkowo niską wagą, co zdecydowanie poprawia komfort pracy nad precyzyjnym cięciem. To doskonałe rozwiązanie dla każdego salonu barberskiego, w którym dobra jakość to jedna z najważniejszych wartości. Ta bezprzewodowa maszynka wyposażona jest w baterię litowo-jonową i pełne jej naładowanie osiąga w 90 minut.

Golarki i maszynki Andis – sprawdź wszystkie!

Prowadzisz salon fryzjerski lub barbarski, a może Twoją pasją jest pielęgnacja i strzyżenie włosów? Postaw na profesjonalne narzędzia, dzięki którym udoskonalisz swoje umiejętności. W naszym sklepie internetowym znajdziesz akcesoria renomowanego producenta Andis, który w ofercie posiada między innymi przewodowe oraz bezprzewodowe maszynki, golarki, jak również trymery. Szukasz sprzętu wysokiej jakości, dostępnego w korzystnej cenie? Sprawdź wszystkie produkty dostępne w sklepie Fryzjerske.com!

Trymery, golarki i maszynki znanego producenta – Andis

Nawet najzdolniejszy profesjonalista nie jest w stanie wykonać perfekcyjnej usługi bez specjalistycznego sprzętu. W Twoim salonie fryzjerskim musi znaleźć się miejsce na sprzęt renomowanego producenta Andis. Jako dystrybutor marki, w naszym sklepie oferujemy między innymi bezprzewodowe trymery, golarki, głowice tnące do maszynki, oliwkę do noży i znacznie więcej akcesoriów barberskich. Sprawdź wszystkie produkty!