{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty
Safebuy

Trychoxin

Trychoxin – ampułki przeciw wypadaniu włosów

 
Wypadanie włosów to problem nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Specjaliści zaznaczają, że utrata 100 włosów dziennie nie powinna budzić żadnych obaw. Gorzej jest wtedy, gdy włosów wypada więcej. Stan ten bywa czasami przejściowy, ale gdy utrzymuje się przez dłuższy czas, to konieczne jest zastosowanie kuracji Trychoxin przeciw wypadaniu włosów.
 
Dlaczego włosy wypadają?
 
Włosy tkwią w skórze głowy. Fakt ich wypadania świadczy o tym, że coś niedobrego dzieje się z mieszkami włosowymi. Że straciły one stan równowagi lub nie są wystarczająco odżywione. Przyczyn wypadania włosów może być wiele. Jednymi z najpopularniejszych są:
 
·        Stres
·        Nieprawidłowa, uboga w składniki odżywcze dieta
·        Problemy z tarczycą
·        Nieprawidłowa pielęgnacja
·        Skutki uboczne zażywanych leków
·        Anemia
·        Działanie androgenów
·        Choroby skóry głowy
 
W większości przypadków wypadanie można zahamować. Wystarczy tylko odpowiednio zadbać o skórę głowy z kuracją Trychoxin, zdrowiej się odżywiać i więcej odpoczywać.
 
Jak działają ampułki Trychoxin?
 
Zawartość opakowania z ampułkami to miesięczna kuracja. Miesiąc zazwyczaj wystarcza na to, by zatrzymać nadmierne wypadanie włosów (chyba że jest ono spowodowane łysieniem androgenowym lub plackowatym). Jednakże ampułki potrafią powstrzymać skutki nawet tych przypadłości. Istotne jest tylko to, żeby stosować je systematycznie.
 
Kuracja Trychoxin działa w 3 fazach:
 
·        Faza I – ampułki zawierają kwas oleanolowy, który zmniejsza produkcję dihydrotestosteronu (DHT) będącego główną przyczyną wypadania włosów.
·        Faza II – na tym etapie dostarcza się mieszkom włosowym substancji, które mają pobudzać wzrosty nowych włosów. Substancjami tymi są: apigenina, witamina PP, arginina, biotyna i vanillyl butyl ether
·        Faza III – ma na celu odpowiednie zakotwiczenie włosów i ich wzmocnienie. Efekt ten osiągany jest za pomocą Peptide biotynylo-GHK.
 
Trychoxin to silny oręż w walce z wypadaniem włosów. Nie tylko hamuje ich utratę, ale także pobudza wzrost nowych, silnych włosów. Po miesięcznej kuracji objętość fryzury zaczyna powracać do stanu sprzed wypadania. Dla wzmocnienia efektów kurację można powtórzyć.