{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty
Safebuy

Selective Professional

Selective Professional – kosmetyki fryzjerskie

Szeroka gama profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich Selective Professional to odpowiedź na wszystkie włosowe potrzeby. Marka kosmetyczna wdraża w swoich produktach nowoczesne technologie i przełomowe składniki, które mają ogromny wpływ na wygląd włosów. Wszystkie produkty Selective są testowane dermatologicznie i bezpieczne dla włosów oraz dla skóry głowy.
 
W ofercie Selective Professional znajdują się m.in.:
 
·        Szampon z alg morskich
·        Maski do włosów w kremie i w sprayu
·        Ampułki do skóry głowy
·        Odżywka keratynowa
·        Mleczko wygładzające do włosów
·        Lakiery do włosów
·        Pianka zagęszczająca włosy
·        Żel do włosów
·        Odżywka dwufazowa
·        Lation zapobiegający wypadaniu włosów
·        Szampon przeciw wypadaniu
·        Żel maskujący siwe włosy
·        Nabłyszczacz do włosów w sprayu
·        Grzebienie karbonowe
 
Może się wydawać, że to nieodpowiednie kosmetyki odpowiadają za stan naszych włosów, ale bardzo często jest on spowodowany przez ich nieostrożne traktowanie. Rodzaj grzebienia czy szczotki może się wydawać nieistotny, ale bardzo często problem z rozdwojonymi końcówkami spowodowany jest właśnie tym, że rozczesujemy włosy niewłaściwym narzędziem. Ostro zakończone grzebienie i twarde szczotki szarpią włosy, wyrywają je i powodują mikrouszkodzenia. Profesjonalne, karbonowe grzebienie fryzjerskie Selective Professional są dla włosów znacznie delikatniejsze. Ich struktura gwarantuje też wytrzymałość, więc są to grzebienie na całe życie. Wytrzymała masa węglowa zapewnia nie tylko trwałość, ale i niezmienne działanie. Grzebienie są też antybakteryjne, a więc bezpieczne dla skóry głowy.
 
Selective wie, jak dbać o nasze włosy. W ofercie znajdują się produkty w różnych pojemnościach i o różnych składach. Możesz wybrać spośród nich zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, jak i takie przeznaczone do stylizacji włosów. Ceny kosmetyków są korzystne. Mimo iż są to profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, to nie musimy płacić za nie wiele. Ceny większości produktów są zbliżone do cen kosmetyków dostępnych w drogeriach. Natomiast działanie produktów od Selective Professional jest nieporównywalnie lepsze.