{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty
Safebuy

Fox

1 2

Jeśli jesteś osobą, która szczególnie dba o kondycję oraz wygląd swoich włosów – jesteś w doskonałym miejscu! W naszym nowoczesnym sklepie internetowym znajdziesz kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich, a także różnego rodzaju narzędzia, profesjonalne akcesoria oraz wysokiej jakości kosmetyki do użytku domowego. W tej kategorii przedstawiamy artykuły i sprzęt pochodzący od renomowanego producenta Fox. Sprawdź naszą pełną ofertę – wybierz produkt, który spełni Twoje wymagania!

Szczotki, maszynki bezprzewodowe i suszarki marki Fox – marka stworzona z myślą o fryzjerstwie

Jednym z produktów marki Fox, jaki proponujemy, jest profesjonalna, zapewniająca precyzyjne strzyżenie maszynka bezprzewodowa. Urządzenie posiada dwa poziomy obrotu silnika, dwie dwustronne nasadki grzebieniowe oraz możliwość zasilania zarówno bezpośrednio przez przewód sieciowy, jak i z akumulatora. Kolejnym polecanym produktem jest suszarka do włosów o wysokiej żywotności i niezwykle cichej pracy silnika. Jej dodatkowym atutem jest obudowa, która została wykonana z tworzywa odpornego na wysoką temperaturę czy uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie umożliwia regulację intensywności nadmuchu i posiada funkcję chłodnego powietrza. W naszym sklepie znajdziesz również szczotki oraz specjalistyczne grzebienie, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego salonu, a także doskonale sprawdzą się w domu podczas porannej stylizacji fryzury.

Karbownice, trymery i golarki – wybierz sprzęt od sprawdzonej marki Fox

Szukasz funkcjonalnych oraz niezawodnych urządzeń do stylizacji włosów? Poznaj propozycje marki Fox – w naszej ofercie znajdziesz sprzęt, dzięki któremu stworzysz piękną i perfekcyjną fryzurę. Polecamy m.in. karbownice z unikalnym mechanizmem, poręczne trymery z różnymi końcówkami, a także szybko nagrzewającą się prostownice z regulacją temperatury. Serdecznie zachęcamy do wygodnych i bezpiecznych zakupów online.