Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Wyróżnienie
  • Producent
Koszyk jest pusty

Macadamia Natural Oil

Makadamia Natural Oil – profesjonalne kosmetyki do włosów z olejkami

 
Kobiety wschodu wiedzą, że naturalne olejki mają zbawienny wpływ na włosy. Ich pielęgnacja od wieków opiera się na olejowaniu włosów. Dzięki temu fryzury tych kobiet po prostu zachwycają. Włosy są ciężkie, grube, bardzo błyszczące i co najważniejsze zdrowe. Podobny efekt możesz osiągnąć, stosując profesjonalne kosmetyki do włosów marki Makadamia Natural Oil. Moc olejków zawarta w tych produktach sprawi, że Twoje włosy po prostu odżyją.
 
Na ulicach ciągle spotykamy kobiety ze spuszonymi, zaniedbanymi włosami. Te panie stosują być może jakieś kosmetyki, ale nie potrafią dopasować ich do potrzeb swoich włosów. Nie sztuką jest nakładać na włosy produkty pielęgnacyjne. Sztuką jest wybrać takie, które rzeczywiście będą im służyć. Kosmetyki Macadamia Hair spiszą się z pewnością świetnie przy problemach z wysuszeniem i brakiem nawilżenia włosów.
 
Dlaczego warto korzystać z kosmetyków z olejem makadamia?
 
·        Olejek makadamia jest naturalnym olejem pozyskiwanym z orzechów makadamia. Jest to czysty, zimnotłoczony produkt, który pochodzi wprost z natury.
·        Olej zawiera duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych, które warunkują sprężystość i odporność włosów. Zawiera również witaminy A, E i B.
·        W skład oleju makadamia wchodzi olej palmitooleinowy, który jest naturalnym składnikiem występującym w ludzkim organizmie. Dzięki temu olejek ten jest świetnie tolerowany zarówno przez włosy, jak i przez skórę.
·        Olejek makadamia odżywia i zmiękcza włosy oraz dodaje im blasku.
 
Kosmetyki Makadamia Natural Oil zawierają olej, który pochodzi z ekologicznych upraw. To gwarantuje silniejsze i szybsze działanie. W ofercie producenta znajdują się następujące produkty:
 
·        Maska do włosów z olejem makadamia
·        Olej do włosów
·        Odżywka do włosów
·        Oczyszczający szampon bez soli
·        Szczotki i grzebienie do włosów
 
Kosmetyki to nie wszystko, jeżeli chodzi o pielęgnację. Bardzo ważne są też akcesoria, którymi traktujemy włosy na co dzień. Co z tego, że będziemy je odżywiać i nawilżać, skoro czesanie ostrym grzebieniem będzie je niszczyć? Marka Makadamia Hair wypuściła na rynek serię akcesoriów do włosów, które mają za zadanie delikatnie je rozczesywać i zapobiegać zniszczeniom.