{literal} {\literal} {literal} {\literal}
Moje konto Moje konto

Nanolash Eyelash Serum odżywka przyspieszająca wrost rzęs

170.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 16 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Everett Cosmetics

Opis produktu Nanolash Eyelash Serum odżywka przyspieszająca wrost rzęs

NANOIL NANOLASH eylash serum 3 ml

Naturalne rzęsy zachwycające długością, intensywnym kolorem i spektakularną gęstością? To możliwe! Wystarczy miesiąc, by całkowicie odmienić Twoje spojrzenie. Rzęsy będą zachwycały i przyciągały zazdrosne spojrzenia koleżanek. Sekret tkwi w wyjątkowej recepturze opartej na bazie naturalnych składników. Nanolash to bezpieczna formuła potwierdzona badaniami klinicznymi. Rzęsy są wzmocnione i wydłużone już po czterech tygodniach stosowania. Jest najlepszym rozwiązaniem dla wrażliwych oczu.

Dzięki najnowszym technologiom, wieloletnim badaniom klinicznym i dermatologicznym mogliśmy stworzyć Nanolash. Unikalne serum do rzęs, które stało się niezbędnikiem w każdej kobiecej kosmetyczce. Aktywne serum działające na rzęsy sprawia, że już po piętnastu dniach stosowania widać, że są one wyraźnie pogrubione, wzmocnione, a do tego przyciemnione. Naturalny i bezpieczny skład kosmetyku sprawia, że nie tylko dbamy o swoje rzęsy ale także sprawiamy, iż z dnia na dzień stają się grubsze, gęstsze i pełniejsze.

SPOSÓB UZYCIA : Za pomocą małego pędzelka nanieś niewielką ilość preparatu Nanolash na linię dolnych i górnych rzęs. Ważne jest, by zabieg wykonywać na czystej skórze, po wcześniejszym demakijażu oczu.

Jeśli substancja przedostanie się do oczu, przemyj je wodą. Gdy po aplikacji odczuwasz szczypanie lub inne podrażnienia, należy na kilka dni odstawić kosmetyk. Jeżeli po tym czasie problem nie ustąpi, konieczna będzie wizyta u lekarza.

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: